Izpārdošana e-veikalā


Kas ir Black Friday?

Melnā Piektdiena, jeb Black Friday, kā iepirkšanās tardīcija, neoficiāli aizsākās tālajā 1962. gadā, kad Amerikas Savienotās Valstis pasludināja dienu pēc katra novembra ceturtās ceturtdienas par Ziemassvētku iepirkšanās sezonas sākšanos.

Daudzi uzskata, ka Filadelfijas iedzīvotāji par melno piektdienu sauca nākošo dienu pēc Pateicības dienas, jo satiksme un vispārējā kustība pilsētās bija pārslogota. Pēc gadiem, kad šī frāze kļuva arvien izplatītāka, populārs arī kļuva izskaidrojums, ka šī diena kalpoja kā atzīme kalendārajā gadā, kad tirgotāji beidzot sāka strādāt ar peļņu - peļņas un zaudējumu ieraksti tika grāmatoti ar melnu un sarkanu tinti. 

Šī diena visiem zināma kā haotiskākais laiks gadā, kad lielākās un mazākās pilsētās valda iepirkšanās tracis. Rindas filiālēs kļūst garākas un preces veikalu plauktos sāk izsīkt. Kopš 2017. gada Black Friday izpārdošanas kļuvušas ievērojami populārākas arī Latvijā.

Melnās piektdienas atlaides arī pie mums!

Turpinot iesākto tradīciju, Seesam arī šogad piedāvā saviem klientiem un sadarbības partneriem iegādāties jebkuru apdrošināšanās veidu e-veikalā ar atlaidēm līdz pat 40% no kopējās prēmijas summas. Akcija sāksies 23. novembrī un turpināsies līdz pat 26. novembra pusnaktij. 

Ievadot atlaižu kodu MELNAPIEKTDIENA, saņemsi:

-15% OCTA polisei

-25% Zelta OCTA polisei

-30% KASKO

-30% Ceļojumu apdrošināšanai

-30% Bērnu nelaimes gadījumu apdrošināšanai

-40% Mājokļa apdrošināšanai

Lai saņemtu minētās atlaides apdrošināšanas iegādei, ievadi akcijas kodu: MELNAPIEKTDIENA tam paredzētājā laukā "Seesam atlaižu kods"Lai saņemtu atlaidi apdrošināšanas polises iegādei, izmanto akcijas kodu: MELNAPIEKTDIENA


black friday izpardosana seesam


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.