E-klases skolēnu polises īpašniekiem – brīvstunda Reiņa trasē!


Brīvstunda Reiņa trasē!

Domājot par bērnu un jauniešu drošību, kopā ar portālu E-klase, esam izveidojuši Drošā skolēna apdrošināšanas polisi, lai nelaimes brīdī ģimenes gūtu finansiālu atbalstu.

No š. g. 8. februāra līdz pat ziemas sezonas noslēgumam ikviens "E-klases" lietotājs, kuram ir Seesam “Drošā skolēna polise”, pavadot laiku "Reiņa trasē", katrā apmeklējuma reizē 1 stundu var izmantot pacēlāju par brīvu.

Reiņa trase, turpinot ilggadējo un veiksmīgo sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību Seesam, šogad palielinājusi skolēniem piedāvātās iespējas.

Lai izmantotu “brīvstundu”:

  1. Seesam apdrošināšanas polises īpašniekam jāuzrāda polise – papīra formātā vai viedtālrunī.
  2. Ja polises īpašniekam pēc “brīvstundas” izmantošanas būs vēlme "Reiņa trasē" pavadīt ilgāku laiku, tas būs jāapmaksā pēc trases noteiktā cenrāža atkarībā no apmeklējuma dienas. 

Bērni vecumā no 3 - 7 gadiem var doties uz Reiņa trases bērnu slēpošanas skoliņu. Ar Seesam atbalstu šogad iegādātas jaunas aizsargķiveres zēniem un meitenēm. Tāpat Seesam bez maksas apdrošina visus slēpošanas skoliņas audzēkņus nodarbību apmeklējuma laikā. Bet aizraujošākai ziemas prieku baudīšanai izveidota arī neliela kameršļūkšanas trasīte, kā arī karuselis, kuru mazie slēpotāji var izmantot gan sportisko iemaņu uzlabošanai, gan jautrākai laika pavadīšanai, pievienojot karuselim kameras.


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.