Sporta faniem “Seesam” piedāvā īpašu ceļojumu apdrošināšanu


 
Mūsu sporta līdzjutēji ir labākie fani pasaulē – šis apgalvojums jau kļuvis par neapstrīdamu patiesību. Tur, kur tribīnēs ir Latvijas fani, tur ir skaļākās bungas un lielākie karogi. Un tas nozīmē, ka uzticamākie fani daudz ceļo, pirms katra brauciena parasti arī apdrošinoties. 
 
“Seesam” ceļojumu apdrošināšanas statistika, kā arī klientu aptaujās iegūtie dati liecina, ka pēdējo gadu laikā ceļotāju intereses un ceļojumu veidi ir dažādojušies. Un, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, izklaides interešu, tostarp arī sporta fanu, ceļojumu īpatsvars kopējā ceļojumu skaitā ir būtiski pieaudzis. Šī iemesla dēļ apdrošināšanas kompānija “Seesam” ir pilnveidojusi un paplašinājusi ceļojumu apdrošināšanas programmu piedāvājumu. Vērā ir ņemti ļoti atšķirīgie ceļojumu veidi, cita starpā īpaši piedomājot arī par sporta fanu ceļojumiem raksturīgo specifiku un ieradumiem, piemēram, par alus baudīšanu hokeja vai pludmales volejbola spēles vērošanas laikā, par sildīšanos ar karstvīnu bobsleja trases malā vai mūsējo sportistu panākumu nosvinēšanu krodziņā. 
 
 
Tagad “Seesam” savā ceļojumu apdrošināšanas piedāvājumā ir iekļāvis jaunu iespēju, kas ikdienas sarunās tiek dēvēta par Līdzjutēja polisi. Pavisam īsi raksturojot šo Līdzjutēja polisi, tā var būt optimāla izvēle ikvienam ceļotājam no Latvijas, kurš, uzturoties jebkurā no Eiropas valstīm, sporta sacensību vērošanas laikā un atpūtas brīžos neatsakās no kādas glāzes grādīga dzēriena. 

Lai ceļojumu apdrošināšanas polise iegūtu Līdzjutēja polises statusu, “Seesam” mājaslapā līdz ar ceļojuma veidam piemērotākās apdrošināšanas programmas izvēli papildus jānorāda kods sportafans. Saņemot šo norādi, automātiski tiks aprēķināta papildus piemaksa 20 % apmērā, savukārt polisē tiks fiksēta atruna, ka segums ir spēkā arī tad, ja apdrošinātais cilvēks ir atradies vieglā alkohola reibumā (līdz 1,2 promilēm). 

 
Plašāka informācija par Līdzjutēja polisi šeit
 

Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.