Izdevīgi ar Seesam


Ceļojumu apdrošināšana ar -25% atlaidi!

   Pērkot ceļojumu apdrošināšanu Seesam e-veikalā, ievadi kodu CELOJAMDROSI un saņemsi 25% atlaidi no kopējās pirkuma summas. 

Kam vajadzīga Ceļojumu apdrošināšana? 
Kas ir Aktīvās atpūtas polise?

Dodoties ceļojumā ar ģimeni, bērniem līdz 7 gadu vecumam tiek piemērota automātiskā atlaide 50% apmērā. Saviem klientiem nodrošinām bezmaksas palīdzības dienestu 24/7, zvanot uz +371 6706100

-30% atlaide KASKO polises iegādei internetā!

    Ja ir pienācis laiks jaunas KASKO polises iegādei, tad noteikti neatliec to uz vēlāku laiku, jo līdz 30. aprīlim ievadot atlaižu kodu EKASKO, saņemsi -30% atlaidi KASKO polises iegādei Seesam jaunajā e-veikalā. Seesam ir vienīgais apdrošinātājs Latvijā, kurš ļauj klientiem ātri un ērti noskaidrot savas KASKO polises cenu un veikt tās iegādi dažu minūšu laikā. 

Vairāk par KASKO polisi lasi šeit

Zelta OCTA ar -20% atlaidi!

    Pērkot polisi internetā, ievadi atlaižu kodu ZELTAM20 un Tavam pirkumam tiks piešķirta -20% atlaide.

Izvēloties Zelta OCTA polisi Seesam atlīdzina zaudējumus, kas radušies Tavam auto arī tad, ja ceļu satiksmes negadījumā vainīgā puse esi bijis Tu un arī gadījumos, ja Tavam auto ir radušies zaudējumi sadursmē ar dzīvnieku.
Īsumā Zelta OCTA sedz zaudējumus, ko parastā OCTA nesedz. Šis polises veids ir ideāls gadījumā, ja KASKO ir pārāk dārga, taču ir vēlme apdrošināt ne tikai civiltiesisko atbildību pret citiem satiksmes dalībniekiem, bet pasargāt arī sevi.
Vairāk par Zelta OCTA polisi lasi šeit

 

Citas akcijas no Seesam un mūsu sadarbības partneriem:

Līdzjūtēju polise

Līdzjutēja polisi iespējams iegādāties Seesam e-veikalā, atlaižu sadaļā ievadot kodu SPORTAFANS, Jūsu izvēlētā ceļojuma apdrošināšanas programma iegūs Līdzjutēja polises statusu, kas nozīmē, ka apdrošinātājus segs izdevumus arī tad, ja negadījums būs noticis personai esot vieglā alkohola reibuma (līdz 1.2 promilēm). 

Automātiskās atlaides pērkot polisi internetā

OCTA -3%

KASKO -10%

Ceļojumu apdrošināšanai -15% Un dodoties ceļojumā ar ģimeni, bērniem līdz 7 gadu vecumam tiek piemērota 50% atlaide. Atlaide ir spēkā īstermiņa programmās, izņemot “Aktīvās atpūtas/sporta" programmas.

Bērnu nelaimes gadījumu apdrošināšanai -20%

Īpašuma apdrošināšanai -20%

CastPrint

Ikvienam Seesam ceļojuma apdrošināšanas polises turētājam, kuram ceļojuma laikā gadījies traumēties 'CastPrint' piedāvā savus pakalpojumus ar īpašu 10% atlaidi. Vairāk par CastPrint risinājumiem uzzināsiet šeit.

Brīvstunda Reiņa Trasē

No 8. februāra līdz pat ziemas sezonas noslēgumam ikviens E-klases lietotājs, kuram ir Seesam 'Drošā skolēna polise', pavadot laiku 'Reiņa trasē', katrā apmeklējuma reizē 1 stundu var izmantot pacēlāju par brīvu. Vairāk par akciju šeit. 

Mobotix kameras

ĪPAŠS piedāvājums uzņēmumiem, kuru īpašumi aprīkoti ar MOBOTIX drošības kamerām: apdrošināšanas kompānija “Seesam” piedāvā
atlaides un izdevīgus nosacījumus rūpnīcu,slimnīcu, noliktavu un citu ēku apdrošināšanai. 

Kāpēc izvēlēties MOBOTIX video kameras:

– zemas uzturēšanas izmaksas.
– jaunākais programmnodrošinājums bez maksas visas sistēmas darbības laikā.   
– arhīva drošība, datu nezūdamība.
– zemākas kopējā risinājuma izmaksas.
– papildus funkcionalitāte par to pašu cenu.
– Garantēts augstas kvalitātes video attēls
– nav viena kļūdas punkta, kura dēļ pārstās strādāt visa sistēma.
– nav nepieciešama jaudīga datortehnika informācijas apstrādei.
– iespējama integrācija ar kases aparātiem, svariem, naudas skaitāmam mašīnām, dažāda veida automātiku, bankomātiem, datorprogrammām utt.  Papildus funkcionalitāte par to pašu cenu.


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.