News

“Seesam” klientu ērtībai – veselības apdrošināšanas pašapkalpošanās portāls

[16.05]

Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” klientu ērtībām ieviesusi veselības apdrošināšanas pašapkalpošanās portālu, nodrošinot klientiem ne tikai digitālu veselības apdrošināšanas karti un pieeju tās datiem, bet arī daudz ērtāku un ātrāku servisu.  

Piedāvājot personām ērti un viegli pieejamu informāciju par veselības apdrošināšanu, atlīdzības limitiem un pieteikumu izskatīšanas gaitu, kā arī citiem ar veselības apdrošināšanu saistītiem datiem, tiek sniegta klientiem personīga pieeja un kontrole par veselībai pieejamiem līdzekļiem un to izmantošanu. Tehnoloģiju attīstība ļauj ne tikai nodrošināt ātrāku klientu apkalpošanu, bet arī,  vienkāršojot atlīdzību pieteikšanu un dokumentu apriti, darīt to videi draudzīgā formā.

“Seesam” klientiem veselības apdrošināšanas elektroniskā karte nodrošina, ka tā klientam vienmēr ir pieejama un līdz ar to ļauj atvadīties no nepieciešamības katrai personai ikdienā līdzi nēsāt plastikāta karti. Pašapkalpošanās portālā klientam ir personalizēta un viegli pārskatāma pieeja datiem datiem, kā arī polises vēsturei un izmatotajiem pakalpojumiem. Tāpat klientam ir ērti pieejami atlīdzību limiti un atlikumi, kā arī redzama informācija par atlīdzības pieteikumu statusu. Elektroniskais cenrādis un arī noteikumi nodrošina, ka klients vienmēr ir informēts par savām tiesībām un pieejamajiem pakalpojumiem, pie tam tas tiek nodrošināts apkārtējai videi draudzīgā veidā. 

Veselības apdrošināšanas pašapkalpošanās portāls ir pirmais solis “Seesam” pakalpojumu digitalizēšanai. Sekojot līdzi pasaules tendencēm, apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” turpinās darbu, lai nodrošinātu saviem klientiem šādu pakalpojumu arī citās apdrošināšanas produktu grupās.
 


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.