2017. gada 1. janvārī tiks slēgts “Seesam” klientu apkalpošanas centrs Liepājā

[04.11]

Pēdējo gadu laikā “Seesam” klienti apdrošināšanas līgumu slēgšanai un atlīdzību pieteikšanai aizvien vairāk izmanto interneta iespējas, tādējādi ietaupot gan savu laiku, gan ceļa izdevumus. Tas arī bija mūsu mērķis, veicot uzlabojumus mājaslapā un izveidojot klientiem parocīgāku e-vidi. Šie jauninājumi un uzlabojumi ir visai jūtami ietekmējuši arī apmeklējumu skaitu “Seesam” klientu apkalpošanas centros – tas ir pakāpeniski samazinājies, jo vairākumā gadījumu ir zudusi nepieciešamība klientam ar apdrošinātāju tikties klātienē. 

Ņemot vērā minētās izmaiņas mūsu klientu apdrošināšanas paradumos, esam pieņēmuši lēmumu 2017. gada 1. janvārī slēgt klientu apkalpošanas centru Liepājā.

Visaktīvāk apdrošināšanas polises elektroniski iegādājas Rīgas un galvaspilsētas tuvākās apkaimes iedzīvotāji. Tāpat būtisks tiešsaistē iegādāto polišu skaita pieaugums vērojams arī Kurzemes pusē – īpaši Liepājā. Pamatojot savu polišu iegādes paradumu maiņu, klienti kā papildu ērtību norāda arī to, ka internetā apdrošināšanas polises var iegādāties jebkurā diennakts laikā 24/7. Piemēram, ja agri no rīta jādodas ceļojumā, internetā apdrošināšanas polisi iespējams iegādāties arī īsu brīdi pirms izbraukšanas no mājām.
 
Līdz 2016. gada beigām “Seesam” Liepājas klientu apkalpošanas centrs Kuršu ielā 10 darbu turpinās ierastajā režīmā.
Pirmdien 8.30 – 17.30
Otrdien 8.30 – 17.30
Trešdien 8.30 – 17.30
Ceturtdien 8.30 – 17.30
Piektdien 8.30 – 16.30

Visi Liepājas klientu apkalpošanas centrā noslēgtie apdrošināšanas līgumi būs spēkā līdz to termiņa beigām arī pēc 2016. gada 31. decembra. Ar visiem klientiem, kuri līdz šim izmantoja “Seesam” Liepājas klientu apkalpošanas centra pakalpojumus, mēs sazināsimies personiski, lai centra slēgšana neradītu nekādas neērtības, kā arī lai informētu par tālāko sadarbību. 

Ja rodas kādi jautājumi par noslēgtajiem apdrošināšanas līgumiem, jaunu polišu iegādi vai apdrošināšanas atlīdzību saņemšanu, jebkurā jums ērtā laikā varat sazināties ar “Seesam” klientu apkalpošanas centru pa tālruni 67 06 10 00.


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.