News

5 neapstrīdami argumenti - pagarini vasaru, ceļojot rudenī

[10.10]

Līdz ar krītošu kastaņu paukšķiem izplēn saules dāvātā bezrūpība un piezogas skumjas par aizgājušo vasaru. Nekas tā nepalīdz pārvarēt šādas maiņas kā izraušanās no ikdienas dodoties ceļojumā. Ceļojumam nav nepiemērotu laikapstākļu – izvēlies vēlamo galamērķi un jau pēc pāris stundām baudi zelta rudeni Siguldas senlejā vai krāšņo rudeni Gardas ezera apkārtni Itālijā jeb satiec okeāna viļņus Portugālē. Lai iedvesmotu, apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” ir sagatavojusi piecus neapstrīdamus argumentus, kas apliecina – rudens ir lielisks laiks doties ceļojumā.  Neatliec to! 

Lieliski laikapstākļi

Rudens ir laiks, kad vari pagarināt vasaru. Lai gan lietus ir neatņemama rudens daļa, taču tas nebūt nenozīmē, ka katru dienu mūs sagaida bezgalīgi ūdens plūdi un neizbrienamu peļķu pilnas ielas. Tikpat bieži arī rudens mūs lutina ar siltām dienām un saules stari nereti silda tā, ka šķiet, tūlīt, tūlīt būs atkal vasara. Rudens ir iespēja izbaudīt pāris dienu ceļojumu uz Zviedrijai neuztraucoties par pludmalei nozagtajām dienām. Tā ir iespēja arī kopā ar bērniem doties pārgājienos ceļojuma laikā nepārkarstot un neapdegot saulē. Rudens ir lielisks brīdis gariem veloceļojumiem, jo gaisa temperatūras dēļ nenāksies saules nogurdinātam nemitīgi slaucīt sviedrus. Un ja nu tomēr ir izsalkums  pēc patstāvīga siltuma un saules, tad pāris stundu lidojuma attālumā ir iespēja ne tikai aplūkot vēsturisku objektus, bet arī baudīt jūras peldes un liegi sagatavoties ziemas mēnešiem. 

Ceļo lētāk 

Rudens noteikti nav atvaļinājumu laiks lielai daļai strādājošo, līdz ar to arī šajā jomā strādā dzelžaina loģika – jo mazāks pieprasījums, jo lētāka cena. Rudenī ceļot ir lētāk arī vispār zināma fakta dēļ -ceļojuma organizēšanā ir iesaistītas mazāk personas zemā pieprasījuma dēļ.  Tas ir viens no būtiskiem faktoriem, kas samazina izmaksas ceļojumiem rudenī, ja to plānošanā ņemat talkā aģentūras. Ceļojot rudenī uz tālākiem galamērķiem un laikus to plānojot noteikti varēsiet ietaupīt. Ne tikai lidojuma un viesnīcu izmaksu dēļ. Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” piedāvā īpašo rudens ceļojumu apdrošināšanu  - ievadot kodu RUDENS20, saņem 20% atlaidi savai ceļojuma apdrošināšanai un dodies droši izbaudīt brīvdienas (akcija spēkā līdz 14.10.2018).

Izvairies no tūristu pūļiem

Katram vismaz reizi dzīvē ir nācies atrasties lielā cilvēku ļaužu barā un tās sajūtas ne vienmēr ir patīkamas. Šādu ļaužu pūļus noteikti nesatiksiet pie Rīgas Doma baznīcas ikdienā, taču, dodoties apskatīt tūristu iecienītus objektus, var nākties piedzīvot vilšanos – pūlis tik liels, ka no gaidāmās apskates nākas atteikties. Kad Ilze (39 gadi) beidzot piepildīja sapni par ceļojumu uz Venēciju, viņa uz Itāliju devās sava atvaļinājuma laikā augusta vidū. Liels bija Ilzes izbīlis ieraugot tūrismu plūsmu šaurajās Venēcijas ielās, kas faktiski veda viņu virzienā,  kur viņa vairs nevēlējās doties, bet pagriezties atpakaļ nebija iespējams. Atgriežoties Ilze bija priecīga par atvaļinājumu, taču atzina draugiem, ka, lai izbaudītu Venēcijas burvību un izmuktu no tūristu bariem, tur jādodas rudenī vai pavasarī. 

Košas krāsas visapkārt

Kastaņi, zīles, ķirbji, āboli, kartupeļi, bet tam visam pa vidu lapas – dzeltenas, sārtas, oranžas, dzeltenās. Krāsas rudenī nav jāmeklē. Tās ir visapkārt. Tik paķer savu ceļojuma somu un dodies izbaudīt. Pat jūra rudenī ir pavisam citā krāsa. Bet lapas visparastāko pilsētu ietērpj mākslas darbā. Ja vien līdzi ir fotoaparāts, tad Tavs ceļojums radīs prieku un paliks atmiņā ne tikai pašam, bet saņemsi arī draugu atzinību un sajūsmas saucienus sociālos tīklos. 

Esi atšķirīgs

Ja skolas laikā darīt tā kā visi citi bija moderni, tad pieaugot mēs cenšamies aizvien vairāk atšķirties, lai nesaplūstu ar citiem, lai saglabātu savu redzējumu, lai darītu lietas savā īpašā veidā. Mūsdienu laikmetā, kad visi dzīvo un dara lietas pēc sociālos tīklos redzēta parauga, mēs joprojām meklējam iespēju atšķirties. Un to mēs varam darīt dažādi. Ne tikai ar savu īpašo ģērbšanās stilu, domu gājienu vai pasaules redzējumu. Bet arī izvēloties savu ceļojuma galamērķi un laiku, kad tur doties. Esi atšķirīgs un nevis dodies uz Tenerifi Ziemassvētku brīvdienās, jo visi tā dara, bet gan izbaudi Gruzijas viesmīlību rudenī. Saule silda, ēdiens burvīgs un viesmīlība – neizmērojama. Tas noteikti būs to vērts. Ceļojiet kopā ar “Seesam” rudenī droši! 
 


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.