News

Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” maina vizuālo identitāti

[25.10]

Apdrošināšanas sabiedrība "Seesam" Baltijas valstīs maina logotipa grafisko veidolu. Pārmaiņas tiek veiktas vienlaikus ar apdrošināšanas pakalpojumu pilnveidošanu un klientu apkalpošanas uzlabojumiem atbilstoši mūsdienu prasībām. Logotipa jaunajā dizainā ir iekļauti grafiskie elementi, kas norāda arī uz “Seesam” piederību vadošajam apdrošināšanas uzņēmumam Austrijā, Centrāleiropā un Austrumeiropā – "Vienna Insurance Group" (VIG).

"Mēs par saviem īpašumiem līdz šim ierasti esam rūpējušies līdzīgi kā par lietām, taču mūsdienās, ņemot vērā gan mainīgo vidi, gan jaunās iespējas, saprotam, ka par apdrošināšanas objektiem jādomā plašāk un vispusīgāk. Aizvien svarīgāka kļūst dzīves drošība kopumā. Ja agrāk mēs klientiem uzdevām vienkāršus jautājumus, piemēram, piedāvājot brīvprātīgo vai obligāto automašīnas apdrošināšanu un interesējāmies, kādus riskus klients vēlas apdrošināt, tad tagad esam spēruši soli uz priekšu. Mēs esam pārliecināti, ka arī apdrošināšanā svarīga ir holistiska jeb vienota un visaptveroša pieeja. Šajā gadījumā tās ir rūpes par klienta dzīvesstila kvalitāti un nepieciešamību piedāvāt viņam ne tikai pakalpojuma izvēles brīvību, bet arī rīcības brīvību, tā rūpējoties par kompleksu apdrošināšanu. Mums kā apdrošināšanas kompānijai tas tiešām ir liels izaicinājums – nodrošināt klienta dzīvesveida aizsardzību ne tikai viņa īpašumā, bet arī ārpus tā," uzskata “Seesam Insurance AS” valdes priekšsēdētājs Andri Puvi (Andri Püvi). 

A. Puvi norāda, ka jaunā pieeja no apdrošinātājiem prasa ne tikai specializēšanos, bet arī daudz plašāku izpratni par klientu vajadzībām. Viņš uzsver, ka mūsdienu dzīves ritms ir ļoti straujš un aktivitātes ir ļoti daudzveidīgas. Tāpēc ir saprotams, ka cilvēkiem pietrūkst laika iedziļināties sīkumos un specifiskās niansēs, lai to visu ņemtu vērā un aizdomātos par katra atsevišķa priekšmeta aizsardzību savā īpašumā. Par to ir jādomā apdrošinātājam.

“Seesam” logotipa jaunais dizains, salīdzinot ar līdzšinējo, ir laikmetīgāks un dinamiskāks. Tajā pašā laikā nav veiktas radikālas izmaiņas, kas apliecina, ka “Seesam” saglabā savas galvenās ilgtermiņa vērtības: godīgumu un taisnīgumu, atbildīgu attieksmi, spēju domāt un lēmumus pieņemt bez aizspriedumiem, kā arī uzņemties pilnu atbildību par sniegtajiem pakalpojumiem. Tā ir “Seesam” stingra apņemšanās un garantija arī turpmāk klientiem piedāvāt un nodrošināt tikai kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus, novatoriskus risinājumus ar vēl lielāku pievienoto vērtību, izmantojot visu labāko, ko sniedz progresīvi risinājumi, digitalizācija, kā arī vienkāršība un sapratne savstarpējās attiecībās. 

Logotipa jaunajā dizainā ir ietvertas četras trijstūru figūras. Kā skaidro A. Puvi, šie dažādo izmēru trijstūri, kas veido mozaīku, simbolizē dažādu lietu harmonisku līdzāspastāvēšanu, veidojot perfektu simbiozi un veselumu. Tas nozīmē, ka runa ir par kompleksiem un personalizētiem apdrošināšanas pakalpojumiem.

“Šā gada augusta nogalē “Seesam” kļuva par daļu no "Vienna Insurance Group ". Šis solis ir devis iespēju “Seesam” izmantot arī to pieredzi, ko VIG ir guvis gandrīz 200 gadu gaitā, strādājot apdrošināšanā Austrijā un citās Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs. Neapšaubāmi, tās ir būtiskas un labas pārmaiņas, kas ļauj un arī turpmāk ļaus mums piedāvāt klientiem vērtīgāku sadarbību. Mēs uzskatījām, ka šis vēstījums visai sabiedrībai ir jāsniedz arī ar grafiskajām izmaiņām kompānijas logotipā," – skaidro A. Puvi.

"Seesam" ir viena no Baltijas valstīs visilgāk strādājošajām apdrošināšanas kompānijām. “Seesam” bruto parakstīto prēmiju apmērs 2018. gada pirmajos trijos ceturkšņos (no janvāra līdz septembrim) ir 54.1 miljoni eiro, kas, salīdzinot ar 2017. gada to pašu laika posmu, veido 10% pieaugumu. “Seesam” Baltijas valstīs strādā jau 27 gadus, bet konkrēti Latvijā – 25 gadus. Šajā laikā reģionā ir izveidojis stabilu uzņēmējdarbību, ieguvis labu atpazīstamību un klientu uzticību.

"Vienna Insurance Group" ir vadošā apdrošināšanas grupa ne tikai Austrijā, bet arī Centrāleiropā un Austrumeiropā. Apdrošināšanas tirgū tā strādā jau gandrīz 200 gadus. VIG apvieno gandrīz pussimtu uzņēmumu 25 valstīs. Grupai ir senas tradīcijas, spēcīgi zīmoli un cieša sadarbība ar klientiem. VIG kopumā strādā vairāk nekā 25 000 darbinieku. "Vienna Insurance Group" ir saņēmusi Vīnes fondu biržas vadošā indeksa ATX visaugstāko novērtējumu (A+), kas nozīmē stabilu izaugsmi. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā.
 


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.