News

E-klases Drošā skolēna polise – maijā par vēl izdevīgāku cenu

[10.05]

Šobrīd jūtami pieaug pieprasījums pēc apdrošināšanas polisēm, kuras vecāki iegādājas bērniem. Par to liecina gan “Seesam Insurance AS” aktuālā statistika, gan arī mūsu klientu atsauksmes. Būtībā šāda situācija iezīmējas ik pavasari. Polisi bērnam ģimenes bieži iegādājas tieši mācību gada beigās pirms garajām vasaras brīvdienām.

Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc E-klases Drošā skolēna polisēm, maijā to iegāde par īpaši draudzīgām cenām. Saglabājot līdzšinējo plašo segumu un kopējo apdrošinājuma summu (36 130 €), cena gadam par Klasisko apdrošinājumu izmaksā 25 €, bet par Sportisko apdrošinājumu – 35 €.

Tas nozīmē, ka šobrīd apdrošināšanas polises izmaksas var pielīdzināt +/- trīs kūku cenai. Minētais cenas piedāvājums ir spēkā līdz 31. maijam. Polisi visērtāk iegādāties https://www.seesam.lv/polise/#/accident?id=eklase

E-klases Drošā skolēna polise ir ērtākais veids, kā nodrošināties pret negaidītām situācijām ikdienā, skolā, sporta nodarbībās un aktīvajā atpūtā. Šī polise piedāvā visplašāko apdrošinājuma pozīciju spektru un augstākās apdrošinājuma summas par salīdzinoši zemu cenu.

 


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.