Esam izstrādājuši ekskluzīvu produktu - golfa spēlētāju apdrošināšanu

[12.06]

“Seesam” eksperti ir izstrādājuši īpašu programmu golfa spēlētājiem, piedāvājot nelaimes gadījumu un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

“Seesam” piedāvā golfa spēlētājiem izvēlēties trīs nelaimes gadījumu apdrošināšanas programmas, kuras paredz finansiāli kompensēt spēles vai treniņa laikā gūto savainojumu. Golfa spēlētāju apdrošināšana atlīdzina arī tā dēvētā “golfera elkoņa” akūtu ārstēšanu gadījumos, ja nepieciešams piedalīties sacensībās vai turnīros. “Seesam” šādā situācija sedz spēlētājam “golfera elkoņa” izmeklējumu, ārstēšanās, injekcijas, blokādes u.c. veiktās medicīniskās manipulācijas un medikamentu izmaksas.

Tāpat “Seesam” piedāvā golfa spēlētājiem civiltiesisko apdrošināšanu. Golfa spēlētāju civiltiesiskā apdrošināšana sedz ne tikai nodarīto kaitējumu trešās personas veselībai un dzīvībai, bet arī traumas gadījumā atlīdzina gan ārstēšanās un rehabilitācijas izdevumus, gan paredzētā turnīra izmaksas neierašanās gadījumā (dalības maksu, aviobiļetes, viesnīcas rezervāciju).

Lai gan golfs tiek tradicionāli uzskatīts par sporta veidu ar mērenu fizisko aktivitāti, tomēr golfa spēlētājiem ir raksturīgas locītavu, cīpslu, muguras, apakšstilba un pēdas traumas. Golfs ir otrs populārākais sporta veids pēc futbola. Pasaulē golfu spēlē aptuveni 50 000 miljonu, bet Latvijā  - 10 000 cilvēku.


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.