Gaidītākais lauksaimniecības nozares lielpasākums ir klāt!

[15.06]

Š.g. 15. un 16. jūnijā, visi gaidīti uz "TRAKTORDIENĀM 2018" Bauskas novada Dāviņu pagasta ZS "Eriņi". Apmeklē pasākumu un saņem Seesam unikālu -40% atlaižu kodu speciālās tehnikas apdrošināšanas polisei!

Plašs apdrošināšanas segums
Iespējams izvēlēties “Nosaukto risku“ vai “Visu risku” segumu standartprogrammas, kā arī kombinēt tās kopā ar dažādiem papildsegumiem, kā piemēram:
• Aizvietošana
• Produkcijas apdrošināšana pārvadājuma laikā
• Nelaimes gadījumu apdrošināšana vadītājam
Remonts dīlera servisā
Tehnikai, kas nav vecāka par 2 gadiem, remonts dīlerservisā bez maksas. Tehnikai, kas ir vecāka par 2 gadiem, remonts dīlerservisā par papildu maksu vai tiek segti izdevumi jaunu detaļu iegādei.
Elastīgs pašrisku risinājums
Ir iespēja izvēlēties pašrisku no 0 % līdz 20 %, pielāgojot maksājumu savām iespējām. “Seesam” neietur pašrisku, ja tehnika cietusi ceļu satiksmes negadījumā, kurā nav vainojams apdrošinājuma ņēmējs un ir iesniegts saskaņotais paziņojums.
Ērta atlīdzību pieteikšana un ātra atlīdzību izmaksa
“Seesam” lēmumus par apdrošināšanas atlīdzības izmaksu pieņem divu darba dienu laikā pēc visu nepieciešamo dokumentu saņemšanas.

„TRAKTORDIENA 2018" norisinās jau 9. reizi, vienuviet pulcējot vairāk kā 100 lauksaimniecības uzņēmumus un organizācijas. 
Pirmo reizi kopā ar „TRAKTORDIENU" notiks arī „AGROVĪZIJA LATVIJA 2018", kuras laikā varēs apskatīt un salīdzināt augu aizsardzības kompāniju sētos rapšu un kviešu izmēģinājumu lauciņus un izmantotās tehnoloģijas. 
PASĀKUMA PROGRAMMA: http://flla.lv/Traktordiena/


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.