Īstās apdrošināšanas programmas izvēle ceļojumā kādam nirējam izglābj dzīvību

[08.09]

Vīrietis bija devies ceļojumā uz Kipru ar mērķi atpūsties un baudīt Vidusjūras zemūdens floru un faunu. Tā kā ceļotājam bija niršanas sertifikāts, kurš ļauj nirt dziļāk par 10 metriem, viņš izvēlējās aktīvās atpūtas un sporta ceļojumu apdrošināšanas programmu un tieši šis lēmums izrādījās izšķirošs turpmākajos notikumos, kuri pieredzējušo nirēju pārsteidza nesagatavotu.

Ceļojuma apdrošināšanas polise, kura ietvēra arī zemūdens niršanas risku, Aleksandram 9 dienām izmaksāja 67 eiro, bet izdevumi, lai segtu ārstēšanās procedūras, kuras bija nepieciešamas pēc niršanas, sastādīja 30 000  Eiro. Viss sākās jau pēc pirmās niršanas reizes, kura, lai gan tika veikta pieredzējuša un sertificēta instruktora pavadībā, ceļotājam radīja galvassāpes, sliktu pašsajūtu, reiboni un sāpes kājās. Iesākumā šie simptomi tika traktēti kā karstā laika un klimata radīti blakusefekti, bet vēlāk izrādījās kā nopietnas indikācijas DCI jeb dekompresijas saslimšanai. Tālākie notikumi attīstījās gana strauji: vairākkārtēja vietējo klīniku un labāko speciālistu apmeklējumi, konsultācijas un ārstēšanās procedūras. Tagad tas viss jau aiz muguras un ceļotājs ir atgriezies Latvijā, bet aizvien aktuāls ir jautājums kā būtu, ja viņš nebūtu iegādājies sev piemērotu ceļojumu apdrošināšanu? Kas būtu noticis, ja ceļotājam pašam būtu jāsedz šie vairākus desmit tūkstošus vērtos ārstēšanās izdevumus?

Tieši šādi piemēri kalpo kā pierādījums tam, cik svarīgi ir ne tikai iegādāties ceļojumu apdrošināšanu pirms plānotā atvaļinājuma, bet arī rūpīgi izvēlēties piemērotāko programmu un iepazīties ar apdrošināšanas noteikumiem, lai ikviens ceļotājs varētu justies droši un pasargāts, lai arī kas atgadītos ceļojuma laikā. Aleksandrs izdarīja pareizo izvēli, iegādājās sev piemērotāko ceļojumu apdrošināšanu, tādējādi uzticot visus riskus savam apdrošinātājam Seesam. 

Ņemot vērā šo ceļotāja pieredzi, apdrošināšanas kompānija Seesam aicina ikvienu ceļotāju izvēlēties sev vispiemērotāko ceļojumu apdrošināšanas programmu un nebūt vieglprātīgiem, metot izaicinājumu liktenim. 

Fakti:

- Polise 9 dienām programmai Aktīva atpūta/sports vienai personai: 67 EUR;

- Ārstēšanās izdevumi, sedza apdrošināšanas kompānija Seesam: 30 000 EUR.


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.