News

KASKO Jaunajā E-VEIKALĀ

[16.04]

KASKO iegāde internetā tagad ir vēl ērtāka!

No šodienas Seesam e-veikala jaunajā versijā ir pieejama arī KASKO polišu noformēšana. Esam padarījuši polišu iegādi daudz ērtāku un pieejamāku mobilajām ierīcēm.

Lai noformētu polisi vai tikai aprēķinātu tās cenu, vairs nav jāmeklē dators, tuvākā filiāle vai jāgaida piedāvājums e-pastā. To ātri un ērti var paveikt veikals.seesam.lv/kasko. 

Kas ir "Pašrisks"?

Pašrisks ir summa, ko apdrošināšanas ņēmējs apņemas segt no saviem līdzekļiem, gadījumā ja noticis negadījums un ir pieteikta atlīdzība. Piemēram, ja pērkot polisi izvēlējeis pašrisku EUR 140.00 un Tava auto remonta izdevumu segšanai ir nepieciešami 2 000.00, tad Seesam segs summu 1 860.00 un Tev būs jāsedz vien 140.00. Seesam saviem klientiem ļauj izvēlēties arī 0% pašrisku. Lasīt vairāk. 

Kas ir "Auto ar speciālu pielietojumu"?

Ja vien Tava auto pielietojums nav kāds no zemāk minētajiem, tad sadaļā "Speciāls pielietojums" izvēlies atzīmi "Nē"

  • Mācību, Apsardzes, Nomas, Operatīvais vai Sabiedriskais transports
  • Pārvadā bīstamas kravas
  • Piedalās autosporta sacensībās vai treniņos
  • Sniedz taksometra pakalpojumus

Kas ir auto drošības sistēmas?

Auto drošības sistēmas ir signalizācija, imobilaizeris un izsekošanas ierīces. Apdrošinot savu auto ar KASKO, lai būtu spēkā zādzības risks, auto ir jābūt aprīkotam ar divām aizdedzes atslēgām, kā arī ar gaismas un skaņas signalizāciju.  

Kas ir "Minimālā noteiktā prēmija"?

Tā ir minimālā cena par kādu var tikt izrakstīta konkrētā polise. KASKO gadījumā minimālā noteiktā prēmija ir EUR 240.00. Ievdot akcijas kodu un saņemot vienu vai vairākas lojalitātes atlaides, sistēma piemēros polises cenas samazinājumu līdz noteiktajai minimālajai summai. 

Kā izmantot atlaižu kodu internetā?

Lai saņemtu akcijā minēto atlaidi KASKO iegādei, Tev ir jāievada atlaižu kods tam paredzētajā vietā mūsu e-veikalā un jānospiež poga "Pielietot" (skat. attēlu).

Kas ir "Diennakts palīdzība uz ceļa"?

Tas ir bezmaksas pakalpojums, kas pieejams ikvienam mūsu klientam ar spēkā esošu KASKO polisi. 24/7 palīdzība uz ceļa ietver auto iedarbināšanu ar starta vadiem, degvielas pievešanu, bojātas riepas nomaiņu, auto evakuāciju, taksometra pakalpojumus u.c. Turklāt šo pakalpojumu nodrošinām visās Eiropas valstīs. Lasīt vairāk.

Kā pieteikt un saņemt atlīdzību?

Ne vēlāk kā trīs darba dienu laikā ir jāpiesaka gadījums mūsu mājaslapā, kādā no filiālēm vai nosūtīt pieteikuma veidlapu pa pastu vai e-pastā. 

Auto aizvietošana.

  • Aizvietojošo auto iespējams lietot līdz pat 14 dienām
  • Auto nomas izdevumus sedz Seesam
  • Rīgas robežās auto tiek piegādāts bez maksas

 

Atbildes uz citiem jautājumiem saistībā ar KASKO polisi atradīsi šeit vai zvanot uz mūsu diennakts informatīvo tālruni +371 67061000

 


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.