Mūzikas festivālu laikā visbiežāk pieteikumi par kaulu lūzumiem un ceļu satiksmes negadījumiem

[12.07]

Apdrošināšanas kompānija “Seesam” aicina iedzīvotājus, baudot vasaras atpūtu un mūzikas festivālus, neaizmirst par drošību gan uz auto ceļiem, gan pašā festivāla laikā.

“Seesam” apkopotie dati kopš 2014. gada par jūlijā un augustā pieteiktajiem nelaimes gadījumiem un KASKO atlīdzībām, liecina, ka tradicionālajā mūzikas festivālu sezonā visbiežāk apdrošinātājs saņēmis nelaimes gadījumu pieteikumus par kaulu lūzumiem un dažādām traumām (71% no visiem pieteikumiem). Savukārt, KASKO atlīdzību absolūtais līderis ir ceļu satiksmes negadījumi (55% no visiem pieteikumiem), kam seko automašīnu stikla bojājumi (22% no visiem pieteikumiem).

“Seesam” sabiedrisko attiecību vadītāja Renāte Voiciša – Bērzkalne uzsver: “Lai plānotais skaistais vasaras piedzīvojums mūzikas festivālā nebeigtos nepatīkami, aicinām iedzīvotājus parūpēties par savu un citu iedzīvotāju drošību, it īpaši piedomājot par to ceļā uz festivālu norises vietām. Tāpat atgādinām, ja festivāla norise ir blakus ūdenstilpnēm, tad lēkt ūdenī, nepārbaudot tā gultni ir bīstami, kā arī pelde ar alkohola lietošanu nav savietojama.”

“Seesam” eksperti norāda, ka vasarā ceļu satiksmes negadījumus bieži izraisa autobraucēju pārgalvība un ātruma ierobežojumu pārsniegšana. “Ātruma ierobežojumu un zīmju neievērošana veicina ne tikai ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu, bet arī ceļu remontdarbu laikā var bojāt otra transportlīdzekļa stiklojumu. Savukārt, lauku un mežu apkārtnē tas bieži noved pie  sadursmes ar meža zvēriem,” norāda “Seesam” pārstāve Renāte Voiciša – Bērzkalne.

Katru gadu jūlija un augusta mēnesī apdrošināšanas kompānija “Seesam” saņem ap 500 nelaimes gadījumu un 450 KASKO atlīdzību pieteikumiem.

Papildu informācija:
Renāte Vociša – Bērzkalne
Seesam Insuarance AS” sabiedrisko attiecību vadītāja
T: +37126434337
E: renate.berzkalne@seesam.lv


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.