News

Seesam aicina pievērst pastiprinātu uzmanību bērnu drošībai mājās

[24.08]

Tuvojoties septembrim un skolas laikam daudz bērnu atgriežas pilsētā pēc vasaras, kas pavadīta laukos. Aicinām šajā laikā vecākus atgādināt bērniem ne tikai par uzvedību uz ielas, bet arī pārrunāt drošību mājās. Lai gan mājas tiek uzskatītas par drošu vietu, tomēr bieži bērni gūst sadzīviska rakstura traumas tieši savā dzīvesvietā.

“Seesam” īpašu uzmanību aicina pievērst ugunsdrošībai mājās. Bērni skolās vecumā vēlas būt saimnieciski patstāvīgi, tāpēc vecākiem ir jāatgādina kā droši rīkoties ar sērkociņiem, šķiltavām un svecēm. Bērni mēdz būt zinātkāri un nepacietīgi, kas nereti noved pie applaucēšanās ar karstu šķidrumu. Bet steidzīga un neuzmanīga  pārvietošanās pa trepēm - pie kaulu lūzumiem vai sastiepumiem. Tāpat bērniem ir jāiemāca droša apiešanās ar gludekli, lai negūtu apdegumus. Savukārt, medikamentiem jāatrdodas bērniem nepieejamā vietā.

Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” gadā vidēji saņem 1000 negadijumu pieteikumus, kuros iesaistīti bērni. ”Seesam” pēdējo 3 gadu dati liecina, ka 77% no visiem bērnu apdrošināšanas gadījumu pieteikumiem saistīti ar kaulu lūzumiem un citām traumām. 19% no pieteikumiem saistīti ar ārstēšanās izdevumu segšanu. Savukārt, 2% - ar bērnu gūtajiem apdegumiem vai apsaldējumiem. Tikpat lielu daļu sastāda  civiltiesiskā apdrošināšana, kas kļūst aizvien populārāka vecāku vidū.

“Seesam” bērnu, skolēnu un studentu nelaimes gadījumu apdrošināšanai piedāvā trīs dažādas programmas ar konstantu gada maksājumu, taču apdrošināšanu iespējams piemērot arī individuāli. “Seesam” piedāvā segt  arī civiltiesisko apdrošināšanu gadījumos, kad bērna rīcības dēļ cietušas trešās personas vai viņu manta. Tāpat iespējams paredzēt bērna ārstēšanās izdevumu segšanu pēc nelaimes gadījumā gūtās traumas.

Papildu informācija:
Renāte Vociša – Bērzkalne
Seesam Insuarance AS” sabiedrisko attiecību vadītāja
T: +37126434337
E: renate.berzkalne@seesam.lv


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.