Seesam PanCars uzņēmumu kausa 2015” izcīņā uzvar “King Coffee Service” ekipāža

[15.12]

Ir noslēgusies “Seesam PanCars uzņēmumu kausa 2015” izcīņa un noskaidrots rallija sezonas uzvarētājs. Rallija noslēguma braucienā 15 komandu konkurencē augstāko rezultātu sasniedza un uzvaru sezonas absolūtajā vērtējumā izcīnīja “King Coffee Service” ekipāža, iegūstot tiesības veselu gadu braukt ar vienu no “PanCars” unikālajiem “Fiat 126” – īpaši apgleznotu un “Seesam” apdrošinātu zelta krāsas miniauto. Visa šī gada laikā balvā iegūtajai mašīnai bez maksas tiks nodrošināta arī nepieciešamā tehniskā apkope. Turklāt “Seesam” un “PanCars” nodrošina iespēju šo īpašo mašīnu visa gada garumā “Rīgas Satiksmes” apkalpotajās autostāvvietās novietot bez maksas.

“Seesam PanCars uzņēmumu kauss 2015” risinājās no šā gada aprīļa līdz novembrim un bija aktīvās auto atpūtas un pasākumu aģentūras “PanCars” šās sezonas vērienīgākais projekts.

Pavasarī Latvijas uzņēmumi tika aicināti pieteikties komandu sacensībām ar “PanCars” autoparka amizantajiem “Fiat 126” kolekcijas automobiļiem. Lai noskaidrotu ātrāko, atraktīvāko un visādi citādi izcilāko komandu autovadīšanas un foto orientēšanās prasmēs, sacensības risinājās astoņu mēnešu garumā. Fināla cīņā par galveno balvu – ceļojošo zelta auto, kurš apdrošināts ar “Seesam” “Zelta OCTA” polisi, – piedalījās ekipāžas no 15 uzņēmumiem, kas sezonas sacensību gaitā bija uzrādījušas labākos rezultātus. Fināla sacensību maršrutā devās uzņēmumu “ACO Nordic”, “Autoriepu nams”, “Balta”, “Cabot Latvia”, “Linedata Services”, “Kronospan Riga”, “Omas briljants”, “Finance & Insurance Brokers”, “Nordea Finance Latvia”, “IIZI Brokers”, “Siemens”, “King Coffee Service”, “Ramirent”, “Tūrisma aģentūra Kolumbs” un “Makss un Morics”.

2. vietu sacensībās ieguva “Tūrisma aģentūras Kolumbs” ekipāža, bet 3. vietu izcīnīja “IIZI Brokers” komanda.

“Seesam Insurance AS” Latvijas filiāles mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Renāte Vociša-Bērzkalne, kura arī pati piedalījās sezonas ieskaņas sacensībās “PanStars Rally” un izbaudīja brauciena sajūtas, atzīst, ka tā bijusi unikāla pieredze un ļoti aizraujošs piedzīvojums:

“Ja man tiktu piedāvāta iespēja vēlreiz piedalīties līdzīgās sacensībās, noteikti piekristu. Pavasarī pieteikšanās “Seesam PanCars uzņēmumu kausam 2015” bija visai mierīga. Lielais pieteikumu birums sākās uz rudens pusi, kad beidzās vasaras atvaļinājumu laiks un arī informācija par šīm sacensībām izplatījās plašāk – no kolektīva uz kolektīvu. Interese par sacensībām jūtami pieauga, pieteicās aizvien jaunas komandas. Tāpēc arī sezona noslēgums tika pārcelts no oktobra uz novembri. Man ļoti patika tas, ka sacensību rīkotāji bija padomājuši ne tikai par braucējiem, bet arī līdzjutējiem, iesaistot viņus dažādos konkursos un gādājot balvas. ”

Par komandu uz līdzjutēju labsajūtu sacensību gaitā rūpējās “Smart Coffee” un “Fazer”, bet uzdevumus komandām gatavoja “Orbitron Company”, “Riga Escape Space” un “Andrejsalas Peintbola parks”, kā arī Latvijas Universitātes (LU) Ķīmijas fakultātes eksperti. Piemēram, LU laboratorijā sacensību dalībniekiem bija jāveic ķīmijas eksperimenti ar izaicinājumu radīt inovatīvu degvielu “PanCars” automašīnām.

Tajā laikā, kamēr ekipāžas sacensību laikā pārvietojās pa Rīgu, meklējot dažādus objektus, komandu līdzjutēji pulcējās sacensību starta un finiša vietā Andrejsalā, “Noliktavā No3”, kur, pateicoties “Navirec” GPS navigācijas sistēmām, varēja sekot līdzi tam, cik veiksmīgi un cik meistarīgi, nepārsniedzot sacensībās atļauto braukšanas ātrumu 60 km/h, komandas veic maršrutu.


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.