“Seesam” piedāvā - skolēna civiltiesiskā apdrošināšana vasaras darbu laikā

[28.05]

Apdrošināšanas sabiedrības “Seesam” ir izstrādājusi jaunu pakalpojumu – skolēnu civiltiesiskā apdrošināšana vasaras darbu laikā, tā papildinot bērnu nelaimes gadījumu polisē iekļauto risku klāstu.  

“Apdrošinātāji, tāpat kā uzņēmēji, seko līdzi izmaiņās sabiedriskajos procesos un pieprasījumam tirgū, tāpēc ņemot vērā ik gadus pieaugošo interesi par skolēnu darba iespējām vasaras laikā, piedāvājam jaunu un līdz šim nebijušu apdrošināšanas risku – skolēnu civiltiesisko apdrošināšanu vasaras darbu laikā,” stāsta “Seesam” bērnu nelaimes gadījumu produkta vadītājs Arnolds Linītis.

“Seesam” bērnu nelaimes gadījumu apdrošināšanas papildinājums paredz segt skolnieka kā darba ņēmēja atbildību vasaras brīvlaikā pret tā darba devēju un viņa kustamo vai nekustamo īpašumu. Tas nozīmē, ka situācijā, ja veicot darba pienākumus, skolēns sabojā, piemeram biroja printeri vai datoru, tad izmaksas par remontu vai jauna iegādi sedz aprošinātājs. 

Kā norāda A. Linītis, šī apdrošināšana pasargā gan darba devēju, gan skolēnu un viņa vecākus, no liekiem kreņķiem un tēriņiem, kas var gadīties, strādājot ar jaunieti, kuram tā nereti ir pirmā nopietnā darba pieredze. “Kļūdas un kļūmes var gadīties ikvienam, taču, lai pasargātu no to sekām, ne reti pietiek ar apdrošināšanu,” uzsver “Seesam” speciālists. Vairāk par bērnu apdrošināšanu >>>

Pēc Valsts Nodarbinātības dienesta (NVA) informācijas vislielākā skolēnu (15 – 20 gadi) nodarbinātība ir Rīgā, kur ar NVA programmas atbalstu pērn tika nodarbināti 2093 skolēnu, taču kopumā Latvijā 5000. Jāatzīmē, ka arī vairākas Latvijas pašvaldības īsteno skolēnu vasaras nodarbinātības programmas. 

Papildu informācija: 

Dace Zitmane
Mārketinga menedžere
„Seesam Insurance AS” Latvijas filiāle
Muitas iela 1, Rīga, LV-1010
Tālr.: 67061070
E-pasts: dace.zitmane@seesam.lv
www.seesam.lv 
facebook.com/SeesamApdrošināšana/


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.