Seesam uzsāk sadarbību ar lielāko izklaides parku Baltijas valstīs “Avārijas brigāde”

[15.08]

Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” uzsāk sadarbību ar lielāko tematisko izklaides parku Baltijas valstīs “Avārijas brigāde”. Parks, kurš veidots nesteidzīgai ģimenes atpūtai brīvā dabā, atrodas Lielvārdes novadā, nepilnas stundas braucienā no Rīgas.

Uzsākot sadarbību ar tematisko izklaides parku, “Seesam” tā apmeklētājiem piedāvā 25% atlaidi bērnu nelaimes gadījumu apdrošināšanas iegādei interneta veikalā. Lai “Avārijas Brigādes” parka apmeklētāji varētu iegādāties “Seesam” bērnu nelaimes gadījumu apdrošināšanu ar īpašo atlaidi, interneta veikalā https://www.seesam.lv/polise  ir jāievada kods ABPARK.

“Seesam” bērnu, skolēnu un studentu nelaimes gadījumu apdrošināšanai piedāvā trīs dažādas programmas ar konstantu gada maksājumu, taču apdrošināšanu iespējams piemērot arī individuāli. “Seesam” piedāvā segt  arī civiltiesisko apdrošināšanu gadījumos, kad bērna rīcības dēļ cietušas trešās personas vai viņu manta. Tāpat iespējams paredzēt bērna ārstēšanās izdevumu segšanu pēc nelaimes gadījumā gūtās traumas.

“Seesam” apkopotā informācija par bērnu nelaimes gadījumu pieteikumiem, liecina, ka gadā vidēji notiek ap 1000 negadījumiem, no kuriem aptuveni puse - vasaras mēnešos. Visbiežāk, gandrīz 80% no visiem pieteikumiem, saistīti ar nelaimes gadījumiem, kuros bērni guvuši kaulu lūzumus un dažādas citas traumas, tostarp sasitumus un plīsumus.

Papildu informācija:
Renāte Vociša – Bērzkalne
Seesam Insuarance AS” sabiedrisko attiecību vadītāja
T: +37126434337
E: renate.berzkalne@seesam.lv

 


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.