Vienna Insurance Group (VIG)


"Vienna Insurance Group" (VIG) ir vadošā apdrošināšanas sabiedrība ne tikai Austrijā, bet arī Centrāleiropā un Austrumeiropā. Apdrošināšanas tirgū tā strādā jau gandrīz 200 gadus. VIG apvieno gandrīz pussimtu uzņēmumu 25 valstīs. Grupai ir senas tradīcijas, spēcīgi zīmoli un cieša sadarbība ar klientiem. VIG kopumā strādā vairāk nekā 25 000 darbinieku. "Vienna Insurance Group" ir saņēmusi Vīnes fondu biržas vadošā indeksa ATX visaugstāko novērtējumu (A+), kas nozīmē stabilu izaugsmi. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā.

Līdz ar 2018.gada 31.augustu noslēdzies darījums par līdz šim Somijas OP Finanšu grupai piederošo nedzīvības apdrošināšanas sabiedrības “Seesam Insurance AS” 100% akciju pārdošanu  “Vienna Insurance Group”. Ņemot vērā 2018. gada 1. ceturkšņa rezultātus, pēc uzņēmuma "Seesam" Igaunijā un tā filiāļu Latvijā un Lietuvā iegādes, VIG kļūst par pārliecinošu apdrošināšanas tirgus līderi Baltijas valstīs ar kopējo tirgus daļu apmēram 23,7 %. 

Seesam Insurance AS Latvijas filiāle ir viens no vecākajiem apdrošināšanas zīmoliem Baltijas valstīs un arī viens no vislabāk kapitalizētajiem apdrošināšanas uzņēmumiem Baltijas valstu tirgū. Latvijā "Seesam" strādā jau vairāk nekā 25 gadus un apkalpo vairāk nekā 60 tūkstošus klientu. "Vienna Insurance Group" ir vadošā apdrošināšanas grupa Centrāleiropā un Austrumeiropā. VIG apvieno vairāk nekā 50 uzņēmumus 25 valstīs. 

Seesam Insurance AS Latvijas filiāles galvenās priekšrocības ir:

1. Latvijas tirgū “Seesam” uzņēmums strādā jau 25 gadus un ir ieguvis uzticama un stabila partnera reputāciju. Uzņēmums  Baltijas valstīs apkalpo vairāk nekā 180 000 klientus.

2. "Seesam" ir viens no vislabāk kapitalizētajiem uzņēmumiem Baltijas apdrošināšanas tirgū. “Seesam” kapitāls ir 48 miljonu eiro, kas par gandrīz 250% pārsniedz nepieciešamo maksātspējas kapitālu.

3. “Vienna Insurance Group” panākumi ir balstīti uz katra atsevišķā zīmola pieredzi un vietējā tirgus zināšanām, lai klientiem nodrošinātu produktus un pakalpojumus, kas pielāgoti viņu vajadzībām, kuras sastāvā tagad arī ir Seesam Insurance AS Latvijas fililāle.

Izvēlieties uzticamu sadarbības partneri!


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.