Aktīvās atpūtas ceļojuma apdrošināšana


Ziemas atpūtas aktivitāšu ceļojumu apdrošināšana.


Kāpēc iegādāties ceļojumu apdrošināšanu dodoties slēpot vai snovot?

Tikko uzsnidzis sniegs, saulains rīts, putnu čivināšana, ideāli sagatavotas trases - perfekts laiks izbraucienam no kalna, tomēr negadījumi notiek, pat ar vispieredzējušākajiem.   Neatkarīgi no tā vai Tu esi iesācējs vai pieredzējis braucējs, Seesam ceļojuma apdrošināšana palīdzēs gan Tev, gan Tavai ģimenei negaidītās situācijās ceļojuma laikā.


Esam izveidojuši speciālas apdrošināšanas programmas tieši Ziemas atpūtas aktivitāšu cienītājiem, kas palīdzēs neparedzētās situācijās:
 

Zelta programmā iekļauts:

 • Medicīniskie un  repatriācijas izdevumi līdz 110 000 EUR (ieskaitot Helikoptera izdevumus, ja nepieciešama cietušā nogādāšana no kalna līdz ārstniecības iestādei)
 • Zaudējumi, kas nejauši nodarīti trešajai personai. Civiltiesiskās apdrošināšanas limits līdz 20 000 EUR
 • Nelaimes gadījumu (Nāve, Invaliditāte) apdrošināšana līdz 15 000 EUR
 • Bagāžas apdrošināšana  līdz 1 000 EUR
 • Sporta inventāra apdrošināšana līdz 1 000 EUR
 • Ceļojuma norises riski līdz 1 000 EUR
 • Slēpošanas pases (ski – pass) izdevumi par neizmantotajām dienām (30 EUR dienā), ja apdrošinātajam tiek sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība un viņš nav spējīgs nodarboties ar Ziemas atpūtas aktivitātēm
 • Slēgto slēpošanas trašu apdrošināšana** – tiek kompensēti izdevumi 30 EUR apmērā par katru dienu, kad nebija iespējama slēpošana vai braukšana ar snovbordu slēgto slēpošanas trašu dēļ.
 • Pases vai personas identifikācijas kartes nozaudēšana vai zādzība līdz 400 EUR
 • Juridiskā palīdzība līdz 1 000 EUR
  Pilnu risku segumu redzēsiet polises noformēšanas 2. solī Seesam e-veikalā.

Standarta programmā iekļauts:

 • Medicīniskie un  repatriācijas izdevumi līdz 100 000 EUR (ieskaitot Helikoptera izdevumus, ja nepieciešama cietušā nogādāšana no kalna līdz ārstniecības iestādei)
 • Zaudējumi, kas nejauši nodarīti trešajai personai. Civiltiesiskās apdrošināšanas limits līdz 15 000 EUR
 • Nelaimes gadījumu (Nāve, Invaliditāte) apdrošināšana līdz 10 000 EUR
 • Bagāžas apdrošināšana  līdz 500 EUR
 • Sporta inventāra apdrošināšana līdz 500 EUR
 • Ceļojuma norises riski līdz 700 EUR
 • Pases vai personas identifikācijas kartes nozaudēšana vai zādzība līdz 300 EUR
  Pilnu risku segumu redzēsiet polises noformēšanas 2. solī Seesam e-veikalā.

Svarīgas lietas, kuras nepieciešams ievērot nodarbojoties ar Ziemas atpūtas aktivitātēm
 • Nodarboties ar Ziemas sporta veidiem speciāli šim nolūkam īpaši ierīkotās, apstrādātās un aprīkotās trasēs
 • Nenodarboties ar sporta veidiem alkohola vai toksisku/narkotisku vielu ietekmē
 • Rīkoties apzinīgi un ievērot uzvedības normas
 • Neveikt pārgalvīgus trikus.
   

*Segumā automātiski iekļautas šādas Ziemas sporta aktivitātes – ātrslidošana, biatlons, braukšana ar sniega motociklu, daiļslidošana, hokejs, distanču slēpošana, kalnu slēpošana, kērlings, snovbords, šorttreks, ledus burāšana, moguls, skijorings, bobslejs, kamaniņu braukšana;

**Segums spēkā tikai laika periodā no katra gada 1. decembra līdz nākamā gada 15. martam.

Kā rīkoties, ja ceļojuma laikā radies apdrošināšanas gadījums?

Labs ceļojums ir tāds ceļojums, kurā apdrošināšana kalpo sirdsmiera garantam, taču nav jāizmanto. Taču ne visi ceļojumi tādi izdodas, tādēļ ir vērtīgi jau laikus saprast, kā rīkoties ārzemēs, ja ir radusies situācija, kad ir nepieciešams izmantot apdrošināšanu. Svarīgi atcerēties, ka ar apdrošināšanas speciālistu jāsazinās pēc iespējas ātrāk, kā arī dokumentu un atlīdzības prasības pieteikums jānosūta nekavējoties, tiklīdz tas ir iespējams.

1.   Sazinieties ar Seesam operatoru zvanot uz diennakts informatīvo tālruni +371 67061000. Operators sniegs norādes par to, kā vislabāk rīkoties konkrētajā situācijā.

2.   Pieprasiet un saglabājiet visus dokumentus, ko norādījis operators. Tie var būt čeki, rēķini, izraksti, biļetes, citu dokumentu kopijas u.tml.

3.   Līdzīgi kā jebkurā apdrošināšanas gadījumā, iesniedziet visus prasītos dokumentus un atlīdzības pieteikumu apdrošinātājam. To var izdarīt dažādos ērtos veidos – Seesam mājaslapā, izmantojot sadaļu “Pieteikt atlīdzību”, nosūtot pieteikumu un visus saistītos dokumentus uz e-pasta adresi atlidziba@seesam.lv, klātienē Seesam klientu apkalpošanas centros, kā arī pa pastu!

4.   Tiklīdz pieteikums tiks izskatīts, jūs savā bankas kontā saņemsiet atlīdzību. Parasti tas notiek dažu dienu laikā.

Kā rīkoties situācijās, ja nepieciešama apdrošinātāja garantija medicīnisku izdevumu gadījumā?

Jebkurā gadījumā vispirms ir jāsazinās ar Seesam operatoru, izmantojot tālruni, kas pieejams jebkurā diennakts laikā. Operators paskaidros, kāda ir labākā rīcība katrā konkrētajā situācijā.

Ja nepieciešama garantija saistībā ar medicīniskiem izdevumiem, visu nepieciešamo saskaņošanu paveiks Seesam operators vai arī skaidri norādīs, ar ko jāsazinās klientam. Tāpat Seesam arī sazināsies ar attiecīgo medicīnas iestādi un garantēs pakalpojuma apmaksu, kā arī nepieciešamības gadījumā organizēs repatriāciju. Arī par formalitāšu kārtošanu Seesam parūpēsies klienta vietā, lai klients mierīgu prātu varētu koncentrēt savu uzmanību svarīgākām lietām.

Ātrums, pieejamība un rūpes par klientu interesēm ir tikai daži no iemesliem, kāpēc Seesam ceļojumu apdrošināšana ir labākā ceļojumu apdrošināšana, kas pieejama Latvijas tirgū!


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.