Golfa spēlētāju apdrošināšana


Seesam ir izstrādājusi īpašu programmu golfa spēlētājiem, piedāvājot nelaimes gadījumu un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Seesam piedāvā golfa spēlētājiem izvēlēties trīs nelaimes gadījumu apdrošināšanas programmas, kuras paredz finansiāli kompensēt spēles vai treniņa laikā gūto savainojumu. Golfa spēlētāju apdrošināšana atlīdzina arī tā dēvētā “golfera elkoņa” akūtu ārstēšanu gadījumos, ja nepieciešams piedalīties sacensībās vai turnīros. Seesam šādā situācija sedz spēlētājam “golfera elkoņa” izmeklējumu, ārstēšanās, injekcijas, blokādes u.c. veiktās medicīniskās manipulācijas un medikamentu izmaksas.

Tāpat “Seesam” piedāvā golfa spēlētājiem civiltiesisko apdrošināšanu. Golfa spēlētāju civiltiesiskā apdrošināšana sedz ne tikai nodarīto kaitējumu trešās personas veselībai un dzīvībai, bet arī traumas gadījumā atlīdzina gan ārstēšanās un rehabilitācijas izdevumus, gan paredzētā turnīra izmaksas neierašanās gadījumā (dalības maksu, aviobiļetes, viesnīcas rezervāciju).

Kāpēc iegādāties golfa spēlētāju apdrošināšanu?

Tikai “Seesam” – īpaša golfa spēlētāju apdrošināšana

Golfa spēlētāju apdrošināšana ietver:

Nelaimes gadījumu apdrošināšanu

  • Apdrošināšanas segums ir spēkā tikai spēles vai treniņa laikā.
  • Ar “Traumu, kaulu lūzuma” risku tiek apmaksāti arī izdevumi, kas saistīti ar mediālā epikondilīta (golfera elkonis) akūtu ārstēšanu (speciālistu konsultācijas, izmeklējumi, LR Zāļu Reģistrā reģistrēti medikamenti, fizioprocedūras, injekcijas, infūzijas, blokādes) ar limitu 1000 € apdrošināšanas periodā. Diagnoze ir jāapstiprina ar ārsta slēdzienu, kurš balstās uz USG rezultātiem. Apmaksa tiek veikta tikai gadījumos, ja ir nepieciešams piedalīties sacensībās, turnīros utt.
  • Polisē minētajām apdrošinātajām personām atļautais promiļu skaits tiek noteikts līdz 1,2 

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu

  • kaitējums trešās personas veselībai, dzīvībai, fiziskajam stāvoklim;
  • materiālie zaudējumi trešās personas īpašumam;
  • izrietošie zaudējumi no kaitējuma veselībai, dzīvībai, fiziskajam stāvoklim un materiāliem zaudējumiem. Piemēram, iegūstot traumu, tiek atlīdzināti ne tikai ārstēšanās un rehabilitācijas izdevumi, bet arī paredzētā turnīra neierašanās gadījumā iemaksātās golfa spēles dalību maksa, nopirktās aviobiļetes maksa, rezervētās viesnīcas izmaksas.

Apdrošināšanas segums ir spēkā golfa kluba teritorijā (Eiropā).

Saņemt piedāvājumu


Pieteikumi


Visas tiesības aizsargātas. Seesam Insurance AS Latvijas filiāle piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus.
Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas.